Pozvánka na soutěž – Lískovecký kolo‑toč

SDH Lískovec vás srdečně zve na soutěž „Lískovecký kolo-toč“ ve výměně kola hasičské cisterny.

Soutěž se bude konat v sobotu 14. září 2024 za hasičskou zbrojnicí v Lískovci. Prezence soutěžících začne ve 14:00.

Úkolem soutěžních dvojic je zvednout CAS K25 Liaz na zvedák, demontovat přední kolo, s kolem obejít kužel, následně jej namontovat zpět a automobil spustit na zem. Matice na kole se budou povolovat obyčejným klíčem a utahovat momentovým klíčem, aby byly zajištěny stejné podmínky pro všechna družstva. Při utahování bude rozhodčí kontrolovat moment utažení. Časomíra bude elektronická a kontrolně stopkami.

Všichni soutěžící musí být v den konání soutěže plnoletí a soutěží na vlastní nebezpečí. Povinná výbava soutěžících zahrnuje: pracovní stejnokroj (PS II), zásahovou obuv a libovolné rukavice.

Pokud máte zájem se soutěže zúčastnit, vyplňte prosím tento registrační formulář.

Těšíme se na vás i vaše fanoušky! Vy se můžete těšit na odpoledne plné zábavy a dobrého jídla a pití.