Mladí hasiči

Jedná se o kroužek pro děti od 6 do 15 let. Náplní kroužku mladých hasičů je seznámení se s hasičskými dovednostmi a příprava na závody, ale také k tomu spousta zábavných akcí a výletů.

Mladí hasiči se scházejí pravidelně každý pátek od 16 do 18 hodin v hasičské zbrojnici v Lískovci na ulici K Sedlištím 370. V zimních měsících je v rámci tréninku využívána tělocvična ZŠ Lískovec.

Vedoucí kroužku

S jakýmkoli dotazem se na nás prosím obraťte, buďto telefonicky nebo e-mailem na sdhliskovec@centrum.cz.

Pokud máte zájem o to, aby Vaše dítě navštěvovalo kroužek mladých hasičů, neváhejte nás kontaktovat, nebo se za námi zastavte do budovy hasičské zbrojnice Lískovec, K Sedlištím 370.

Aktuální dění a fotografie z akcí a výletů můžete nalézt v rubrice Mladí Hasiči.