Mladí hasiči

Jedná se o sportovně-vzdělávací kroužek pro děti od 6 do 15 let. Náplní kroužku mladých hasičů je seznámení se s hasičskými dovednostmi, příprava na soutěže a další různorodá kreativní celoroční činnost s řadou akcí a výletů.

Mladí hasiči se scházejí pravidelně každý pátek od 16 do 18 hodin v hasičské zbrojnici v Lískovci. V zimních měsících je k tréninku využívána tělocvična ZŠ Lískovec.

Vedoucí kolektivu: Vít Berenda, tel. 722 116 255, email berendavitek@gmail.com. Víťovi s dětmi pomáhá Jolana Trubirohová a Vanessa Sivaková.

S jakýmkoli dotazem se neváhejte obrátit na vedoucího kolektivu mladých hasičů nebo přímo na starostu sboru.

Aktuální dění a fotografie z akcí a výletů můžete nalézt v rubrice Mladí Hasiči.