Mladí hasiči

Jedná se o sportovně-vzdělávací kroužek pro děti od 6 do 15 let. Náplní kroužku mladých hasičů je seznámení se s hasičskými dovednostmi, příprava na soutěže a další různorodá kreativní celoroční činnost s řadou akcí a výletů.

Mladí hasiči se scházejí pravidelně každý pátek od 16:30 do 18:00 hodin v hasičské zbrojnici v Lískovci. V zimních měsících je k tréninku využívána tělocvična ZŠ Lískovec.

Vedoucí kolektivu: Jolana Trubirohová (775 133 661, jolana.trubirohova@seznam.cz). Jolaně s dětmi pomáhají Zuzana Omelková (734 729 615, z.omelkova@seznam.cz) a Ondřej Zlý (602 134 225, ondrazly@seznam.cz).

S jakýmkoli dotazem se neváhejte obrátit na vedoucího kolektivu mladých hasičů nebo přímo na starostu sboru.

Aktuální dění a fotografie z akcí a výletů můžete nalézt v rubrice Mladí Hasiči.