Velikonoční trénink MH

050
Poslední březnový trénink se nesl v duchu Velikonoc a oslav jara. S dětmi jsme se sešli jako tradičně v klubovně hasičské zbrojnice, kde jsme si společně vyrobili nápadité králičí čelenky a velikonoční přáníčka, které si děti s sebou odnesly domů.  Ale aby ani prostory naši krásné budovy nezůstaly opomenuty, vyrobily děti jarní výzdobu v podobě papírových květinek a vajíček, kterými poté byla vyzdobena nástěnka v chodbě a zpříjemňuje tak kolemjdoucím lidem první jarní dny.
Všechny děti si tento netradiční a odlehčující trénink užily a načerpaly tak síly na další, které budou podstatně náročnější, jelikož se blíží sezóna soutěžních štafet a požárních útoků, na které je třeba se pořádně připravit.
053