Hasičský ples

V sobotu 25. února uspořádali členové SDH Lískovec tradiční hasičský ples v kulturním domě v Lískovci. Na návštěvníky čekala bohatá tombola, skvělá večeře, lednice plné dobrého jídla a pití a na pódiu připravená kapela Groove Harmony.

O vaše pohodlí se staral početný tým.

Správné kroky latinskoamerických tanců jste během předtančení mohli odkoukat od mladého tanečního páru z LR Dance Ostrava.

Bohatá tombola by nevznikla nebýt našich štědrých sponzorů, jimiž jsou: Hasiči Lískovec, rodiče mladých hasičů, onsemi, kosmetické studio Tara77, Nubis – Lucie Ježíková, PM Barber shop, Móda Lena, Laser Aréna Ostrava, vinárna U Datla, Harcovka, sodovkárna Paskov, květinářství Blabla a zahradnictví MiraKula,

Letos náš ples finančním příspěvkem podpořilo i město Frýdek-Místek.

Všem sponzorům, podporovatelům, pomocníkům i návštěvníkům moc děkujeme a těšíme se zase za rok. Datum příštího plesu je stanoveno na 17. února 2024.

Napsat komentář