Valná hromada

V pátek 6. ledna se od 17 hodin konala valná hromada. Sešli jsme se v usnášeníschopném počtu členů a vyslechli jsme zprávy za uplynulý rok za jedntlivé oblasti činnosti našeho sboru.

Přítomné členy jsme mimo jiné upozornili na to, že se velmi pravděpodobně budou zvedat odvody na okres ze současných 150 Kč na 200 Kč od roku 2024. Na valné hromadě v roce 2024 nás tedy čeká rozhodování o kolik budeme zvedat členské příspěvky.

Jedním z hlavních bodů programu bylo hlasování o podobě nového znaku SDH. V hlasování jednoznačně vyhrála levá varianta. Shodli jsme se ale, že si ji ještě necháme posvětit nějakým znalcem v oboru.

Jak už to tak na začátku každého roku bývá, je povinností všech členů uhradit členské příspěvky. U nás k tomu můžete využít bezhotovostní převod na účet sboru pomocí přiloženého QR kódu. Nezapomeňte do poznámky prosím uvést jméno či jména členů, za které příspěvky platíte.

Číslo účtu: 2200672310/2010 (Fio banka)