Sladká pozornost pro lidi v nouzi

Ve spolupráci s Českým červeným křížem ve Frýdku-Místku pravidelně organizujeme podzimní sbírky oblečení. Akce je natolik populární, že už se neomezujeme jen na podzimní období, ale oblečení a základní vybavení můžete na hasičské zbrojnici odevzdat kdykoli. Obvykle se jen postaráme o transport odevzdaného oblečení do sídla ČČK, ale v pátek 4. února jsme se zapojili ještě o něco více.

Naši členku, paní Marii Poláchovou, napadlo, že bychom mohli vyzvedávání oblečení potřebným zpříjemnit něčím dobrým k zakousnutí. Nezůstalo jen u nápadu a v pátek 4. února bylo vše připraveno. Každý, kdo si v pátek dopoledne přišel pro oblečení nebo základní vybavení ze sbírky ČČK, odešel také s balíčkem vynikajícího domácího sladkého pečiva.

Moc děkujeme všem zúčastněným za spolupráci a těšíme se, jak tuto akci zopakujeme a rozšíříme.

Jedna zmínka “Sladká pozornost pro lidi v nouzi

  1. Velká pochvala, super nápad.
    Paní Poláchová je neuvěřitelná. Stále otevřené srdce. Takových lidí víc.

Napsat komentář