Závod požárnické všestrannosti

V sobotu 19. října proběhl ve starém městě závod požárnické všestrannosti, který je již tradičním otevřením nové sezóny hry Plamen. Na skoro 3 kilometry dlouhé trati jsou závodníci zkoušení v mnoha různých disciplínách střelbou počínaje, přes znalostmi zdravovědy a topografie až po schopnost po vodorovném laně mezi dvěma stromy překonat překážku. Našim mladým hasičům se i kvůli zranění a nemoci podařilo sestavit jen jednu pětičlennou hlídku, která byla navíc smíchána z obou věkových kategorií.

Celkový čas na trati by stačil i na vcelku dobré umístění, ale celkem 31 nasbíraných trestných minut posunulo náš tým až na druhý konec startovního pole.

Kompletní výsledkové listiny pro všechny kategorie jsou k dispozici na webu OSH FM.