Závěr hry Plamen

V sobotu 18. května se na atletickém stadionu ve Frýdku konala poslední soutěž letošního ročníku hry Plamen, která sestávala hlavně ze štafetových disciplín a požárního útoku. Vzhledem k nízkému počtu mladých hasičů, kteří se za náš sbor soutěže účastnili, jsme se zapojili jen do štafety požárních dvojic a štafety 4×60 metrů.

Ve štafetě 4×60 metrů proběhlo vše bez problémů a to i přes to, že se na tuto disciplínu s ohledem na dostupnost překážek jen těžko trénuje. Naopak štafetu dvojic, kterou je velice snadné natrénovat jsme zakončili s deseti trestnými sekundami za špatně připojenou hadici.

Celkově se v letošním ročníku hry plamen umístili naši mladí hasiči v kategorii starších žáků na 22. místě z celkem 31 zapojených družstev.