Prázdniny ve městě 2017

Stejně jako v minulých letech náš sbor i letos přispěl svým dílem do programu Prázdnin ve městě, jehož hlavními organizátory jsou Statutární město Frýdek-Místek a Středisko volného času Klíč ve Frýdku-Místku.

Našim hlavním cílem opět bylo zpříjemnit páteční dopoledne dětem, které tráví prázdniny ve městě a při té příležitosti jim i ukázat něco z práce hasičů, prověřit jejich vědomosti a obratnost. Pro děti byla připravena překážková dráha, puzzle, znalostní kvíz, práce s hadicemi, vázání uzlů a sestřik plechovek pomocí džberovky. Po úspěšném absolvování všech disciplín a ocenění těch nejlepších se děti dočkaly také pěny, která je již tradičně zlatým hřebem našeho dopoledne.

Děkujeme všem, kteří si i přes nepříznivé počasí k nám našli cestu, a těšíme se na další ročník.

Kompletní fotogalerie je k dispozici zde.

Napsat komentář