Mladí hasiči navštívili mazlíky v nouzi

Poslední předvánoční setkání kroužku mladých hasičů patřilo Mazlíkům v nouzi, za kterými jsme se vydali do Ostravy. Nejeli jsme ovšem s prázdnou. Rozhodli jsme se totiž Mazlíkům pořádně zaplnit bříška a tak jsme s sebou na palubu našeho devítimístného Fordu přibrali i spoustu granulí, pamlsků, konzerv a jiných dobrot, které společně pro tento účel sesbírali členové sboru a jeho příznivci, kterým tímto ještě jednou velmi děkujeme. Na místě nás přivítala předsedkyně výboru Mazlíků v nouzi paní Anna Měrková a smečka rozdivočelých přátelských psíků, kteří se do přivezených dobrot ihned pustili. Společně jsme tak strávili pěkné odpoledne, dozvěděli jsme se o osudech místních pejsků a s pocitem, že se s těmihle mazlíky nevidíme naposledy, jsme se vydali na zpět.