Prázdniny ve městě

V pátek 5. srpna se na hřišti za ZŠ v Lískovci uskutečnily již tradiční prázdniny ve městě. Zúčastnilo se osmdesátpět dětí, které musely prokázat celou řadu znalostí a dovedností při plnění jednotlivých úkolů – jako například rychlost při zdolávání překážkové dráhy, zručnost při vázání uzlů a sestřikování plechovech vodou, znalosti čísel tísňových linek ve znalostním kvízu a další.

Na každé dítě za to čekala sladká odměna a na ty nejrychlejší pak i ocenění v podobě medailí. Vrcholem programu pak byla tradiční pěna, kterou si děti v horkém letním dni užily na maximum.

Celé společné dopoledne bylo velice zdařilé. Děkujeme všem za účast a společné utvoření příjemné atmosféry a už teď se těšíme na další ročníky.

Kompletní galerii fotografií naleznete na rajce.net.

Napsat komentář